09.06.2014 in Aktualności, Happy End by adminka 0

Pofestiwalowy pokaz Happy End na OKFA w Koninie

Organizatorzy festiwalu OKFA i operator Multimedia Polska zapraszają na pofestiwalowy przegląd rzeszowskiego Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych, którego jedenasta edycja odbyła się w stolicy Podkarpacia w październiku zeszłego roku.
Pokaz odbędzie się już 14 czerwca o godz. 16:00 w CKiS-DK Oskard, w ramach którego zobaczymy, m.in. zwariowaną komedię Huberta Gotkowskiego (rzeszowska grupa niezależna DDN) pt. „Bobry” o próbach reaktywacji zespołu punkowego, na drodze których staje… anioł śmierci. W rolach głównych występują Wojciech Solarz i Robert Jarociński. „Bobry” zostały uznane przez rzeszowską widownię za najlepszy film niezależny 2013 r. W repertuarze znalazły się również filmy krótkometrażowe: „Leon i Barbara”, nagrodzony na ubiegłorocznym Festiwalu w Gdyni oraz wzruszający dokument pt. „Drewniany”.
Wstęp na pokaz jest bezpłatny.

Multimedia Happy End to jedyny w Polsce festiwal, do którego filmy kwalifikowane są na podstawie zawartego w nich optymizmu. Festiwal odbywa się w Rzeszowie ramach Programu Wspierania Polskiego Kina Niezależnego MultimediaOFF, prowadzone przez spółkę Multimedia Polska. Symbolem festiwalu jest Złota Ryba, której statuetki otrzymują nagrodzeni twórcy. Pofestiwalowe przeglądy odwiedzają różne miasta w Polsce, tym razem także Konin.

Powiązane Wpisy
This article has No comments

Dodawanie komentarzy wyłączone

copyright 2008-2010 MULTIMEDIAOFF | some text here if you want

Using AcosminGAZZETE designed by Acosmin Premium

  • Facebook